Świadectwa maturzystów

Alleluja! Jestem tegoroczną maturzystką, jedną z wielu którą objęliście swoją adopcją. W związku z tych chcę Wam ogroooomnie podziękować. Gdyby nie modlitwa, Wasza jak i wielu moich znajomych, rodziny, nie wiem, jak poszłyby mi te matury, szczególnie ustne. Jestem osobą, która strasznie się stresuje, do mnie Duch Święty przyszedł głównie w postaci spokoju przed egzaminem, pomagając mi tym skorzystać z wiedzy, jaką zdobyłam przez te lata nauki. Matury ustne zdane z bardzo dobrym wynikiem, jak dla mnie. ;) pisemne chyba też poszły nie najgorzej, a może nawet bardzo dobrze. Dlatego jeszcze raz dziękuję za każda modlitwę, za to że byliście przy nas. DAM to wspaniałe dzieło, dziękuje za to, że jesteście. :) DZIĘKUJĘ!Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność za modlitwy o mnie, z pewnością się przydadzą. :)
Ja również w swych modlitwach nie zapomnę o Was i będę prosił Boga o potrzebne wam łaski.
Dziękuję, Pozdrawiam.


Z całego serca dziękuję za wsparcie i modlitwę, przydało się i myślę, że pomogło. :) A modlitwy bardzo ciekawe, dziękuję!


Szczęść Boże. Piszę, bo chciałabym z całego serca podziękować za opiekę i modlitwę podczas egzaminów maturalnych. Jestem już po wszystkim. :) teraz tylko czekam na wyniki, ale jestem pozytywnie nastawiona. Bóg zapłać wielkie za modlitwę. To było dla mnie naprawdę ważne.


Szczęść Boże!
Serdeczne Bóg zapłać! Tyle radości serce czuje, gdy się to czyta i wie, że wspólnota braci zakonnych modli się! Dziękuję również za modlitwę o rozeznanie.
Mogę dać, krótkie świadectwo z dzisiaj, że oddałem się całkowicie Duchowi Świętemu i Panu. I mnie tak poniosło na wypracowaniu, że prawie zabrakłoby mi kartek! Dużą radość czułem i spokój. Trzeba tylko zaufać i powiedzieć, że ja sam nie dam rady. Dlatego proszę Cię o pomoc Panie. Dziele się tak, może kiedyś się tam gdzieś braciom przyda to moje świadectwo, aby pokazać, że Bóg to nie bajka, tylko realia! :)
PAX ET BONUM! (←Do tego zawołania mnie Pan wzywa od pewnego czasu ;)

BÓG ZAPLAĆ!!! :)Wielkie Bóg zapłać za Waszą modlitwę!!! Jestem już po wszystkich egzaminach. To było świetne doświadczenie, czuć nad sobą skrzydła Waszej modlitwy! Bardzo dziękuję i jednocześnie proszę o modlitwę o dobre wybory w życiu, bo w najbliższym czasie czeka mnie dużo decyzji i bardzo się tego boję. Dodam jeszcze, że ta inicjatywa jest świetnym pomysłem i mam nadzieję, że będzie kontynuowana w przyszłych latach. :)
Jeszcze raz Bóg zapłać!

Pozdrawiam!


Wielkie Bóg zapłać za modlitwę w czasie tych ważnych dla mnie dni.
Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie.Serdeczne „Bóg zapłać” za wsparcie duchowe i modlitewne w tym trudnym i stresującym dla mnie czasie. Jest to dla mnie bardzo ważne, dodaje pewności siebie i spokoju ducha. Postaram odwdzięczyć się pamiętając o całym zakonie podczas wieczornej modlitwy. Proszę o dalsze wsparcie.
Z Panem Bogiem.Bardzo dziękuje. :) Modlitwa już ma swoje owoce. :) Zdałam matematykę, której najbardziej się obawiałam. :) I proszę o modlitwę przez następne dni. :)Bardzo dziękuję za wsparcie, przydało się i to naprawdę, i coś czuję, że pomogło. :) Naprawdę nie wiem, jak za całą modlitwę podziękować, nie wiem, jakbym sobie tak to poradziła. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.Dziękuję! :)
Jestem naprawdę bardzo wdzięczna! I mimo, ze tematy wypracowania kompletnie mi nie podeszły i tak czuję się świetnie! To na pewno Jego zasługa. :)

Pozdrawiam z ciepłego Rzeszowa.Bardzo dziękuję za modlitwę w mojej intencji!
Tak trudno jest mi się wyciszyć w te dni, jednak mam nadzieję, że jakoś to przetrwam. Liczę na pomoc Pana. ;) Bo przecież „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia”. Z Bogiem!Bardzo dziękuję z serca za modlitwę i ofiarowaną Eucharystię! Bóg Wam zapłać! Odwzajemniam pamięcią modlitewną w intencji całego zakonu.Bardzo dziękuję za duchowe wsparcie! W tym stresie pomoc duchowa innych ludzi jest bardzo potrzebna i mam nadzieję, że zaowocuje ona dobrymi wynikami maturalnymi. :)
Pozdrawiam!Drodzy PIJARZY!
Z całego serca dziękuje za modlitwę i wsparcie. ;)Szczęść Boże!
Bardzo dziękuję za każdą modlitwę w mojej/naszej (maturzystów) intencji. Świadomość, że tyle ludzi modli się za mnie, gdy piszę matury dawała mi dużo wewnętrznego pokoju. BÓG ZAPŁAĆ.Drodzy Bracia,
Wasza modlitwa naprawdę wiele dla mnie znaczy.
Jestem Wam bardzo wdzięczna za to, że otaczacie mnie swoją duchową opieką.
Postaram się Was nie zawieść. Pierwsza matura już za mną – jest dobrze!
I mam nadzieję, że pozostanie tak do końca.
Dziękuję i pozdrawiam.Szczęść Boże!
Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę i dzieło duchowej adopcji maturzystów! To piękne, że jesteście z nami w tych ważnych i trudnych chwilach. :) Wczoraj zakończyłam maturalny maraton! :D Dziś mogłam spokojnie odetchnąć. Kamień spadł mi z serca! Czas matur był dla mnie bardzo ciężki. Takiego stresu nikomu nie życzę. Wczoraj zdawałam ustny polski (dla mnie to był najgorszy egzamin, bałam się od pierwszej klasy), zdałam na 100% NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ! :)
Jeszcze raz bardzo dziękuję za Wasze modlitwy i duchowe wsparcie
Pozdrawiam
Z Bogiem

tegoroczna maturzystka :)


Ogromne dzięki za modlitwę. Przez cały ten czas mogłam odczuć, że ktoś modli się za mnie. I Duch Święty działał i zrobił co swoje. :D Też pamiętam w modlitwie o Was :) Jeszcze raz Bóg zapłać i nie mówię do zobaczenia ale do modlitwy! :)Dziękuję za modlitwę, była dla mnie ważna, i czułam siłę. dziękuję bardzo!
Matury to nie był dla mnie łatwy okres życia. Stoję na drodze, gdzie muszę wybrać, iść tą lub tamtą drogą. Każdego dnia uczę się ufać Bogu coraz bardziej. Bóg na każdym zakręcie mojego życia pokazuje mi miejsce w którym będę szczęśliwa, a ja się pytam, dlaczego ja, dlaczego właśnie ja? Przecież jest wiele osób, które bardziej się do tego nadają. Wtedy usłyszałam jedno zdanie, które może nie odpowiedziało na moje zapytanie, ale dało mi wiele do myślenia „jeżeli w swoim życiu nie czynisz dobrze to grzeszysz”. Jak usłyszałam to zdanie, to zaczęłam się zastanawiać nad moim życiem, nad tym, jak mogę na tym świecie czynić dobrze, aby moje czyny były miłe Bogu. Wtedy na nowo utwierdziłam się w mojej decyzji. Zrozumiałam, że ciągłe myślenie, o tym co będzie jutro i pojutrze, sprawi, że w życiu gubi się Boga. Przestałam ciągle myśleć o wszystkich plusach i minusach mojej decyzji. Jeżeli droga, którą wybrałam jest wybrana z Bogiem to jest to dobra droga i jest to droga, gdzie będę mogła się rozwijać i czynić dobro na tym świecie.
Dziękuję!Szczęść Boże,
chciałabym wam baaardzo podziękować, za modlitwę, za pomoc przez cały ten czas, stres związany z maturami. Mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze, na razie pewna jestem tyko matur ustnych, ale poszły zadziwiająco dobrze. :)
Wasza modlitwa to dla mnie, taki niezwykły prezent, sama myśl, że Ktoś nade mną czuwa, albo, że codziennie się o mnie modlicie, jest czymś tak niesamowitym, aż się ciepło robi na serduchu, dlatego, mimo iż maj się jeszcze nie skończył, pragnę Wam z całego serca podziękować, nie tylko w moim imieniu, ale na pewno w imieniu każdego maturzysty, za to, że jesteście, modlicie się, czuwacie i wspieracie każdego z nas.
Nie wiem jak będę mogła się za to odwdzięczyć, bo przez cały ten czas, czułam, że nie jestem sama, nigdy nie jestem.
Dlatego, jeszcze raz bardzo dziękuję, za całe serce włożone w tą modlitwę, za to, że jesteście i życzę Wam wytrwałości, na tak wspaniałej drodze, na jakiej jesteście.

Pozdrawiam :)


Drodzy Bracia Pijarzy!
Pragnę Wam gorąco podziękować za Waszą modlitwę. O wiele łatwiej było przystąpić do tak ważnego egzaminu w życiu, mając świadomość, że tyle osób się za mnie modliło to wspaniałe, co robicie i w ogóle fantastyczny pomysł. :D
jeszcze raz ogromne Bóg zapłać!Drodzy Bracia Pijarzy!
Inicjatywa tej modlitwy jest wspaniała, a ja chciałam Wam bardzo podziękować za modlitwę już w tym momencie. Po dwóch pierwszych egzaminach czuję się świetnie i co najważniejsze, czuję obecność Ducha Świętego na ramieniu. Ja sama w drodze na maturę modlę się w intencji swojej i wszystkich innych zdających koronką do Ducha Świętego.
Pomysł tej akcji jest naprawdę dobry, i myślę że to dzieło przyniesie ogromne owoce. Jeśli nawet nie w wynikach, to z pewnością w sercach. :)
Pozdrawiam serdecznie.DZIĘKUJE WAM BARDZO ZA WSPARCIE I MODLITWĘ! TO BARDZO WIELE DLA MNIE ZNACZY!
MAM NADZIEJE, ŻE W TEN SPOSÓB PRZYBLIŻĘ SIĘ JESZCZE MOCNIEJ I BARDZIEJ DO PANA BOGA ZWALCZAJĄC MÓJ KRYZYS WIARY.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
Z PANEM BOGIEM!